Svatby

Zámek Hrádek je ideálním místem, pokud toužíte říci si své ANO v kouzelném prostředí zámeckých prostor a prožít v nich celý Váš svatební den.

svatba_tomas_masek_0046

Za krásné svatební fotky děkujeme našemu "dvornímu" fotografovi Tomášovi Maškovi

 

Najdete u nás několik možností svatebního obřadu, následné svatební hostiny a ubytování. Vše je možné uspořádat přímo v interiéru zámku nebo v přilehlém barokním zámeckém parku. Poskytneme Vám v dnešní době tolik ceněné soukromí a umožníme zažít svatební den v klidném a romantickém zámeckém prostředí.

Svatební obřad

Svatební obřad je možné uspořádat v jakoukoliv roční dobu a za příznivého počasí přímo pod širým nebem v zámeckém parku. Pro Váš svatební obřad přímo na zámku je připraven prostorný sál uvnitř zámku. V případě církevního sňatku můžete vstoupit ve svátost manželství v zámecké kapli svaté Valburgy.

Svatby v roce 2017

Vážení snoubenci, pokud máte zájem uspořádat svůj svatební den právě na Zámku Hrádek, prosím obraťte se na e-mail: andrea.rezankova@zamekhradek.cz a domluvíme si informativní schůzku a rádi Vám sdělíme volné termíny a všechny možnosti svatby na Zámku Hrádek.

KONTAKT

Chcete zjistit více informací o svatbách na Zámku Hrádek? Po předchozí domluvě se Vám ráda bude věnovat Andrea Řezanková.

andrea.rezankova@zamekhradek.cz

Svatební balíčky

možnosti uspořádání svatebního dne

Podmínky svatby na zámku

užitečné informace pro snoubence