Svatby

Zámek Hrádek je ideálním místem, pokud toužíte říci si své ANO v kouzelném prostředí zámeckých prostor a prožít v nich celý Váš svatební den.

svatba_tomas_masek_0046

Za krásné svatební fotky děkujeme našemu "dvornímu" fotografovi Tomášovi Maškovi

 Svatební den na Zámku Hrádek

Najdete u nás několik možností svatebního obřadu, následné svatební hostiny a ubytování. Vše je možné uspořádat přímo v interiéru zámku nebo v přilehlém barokním zámeckém parku. Poskytneme Vám v dnešní době tolik ceněné soukromí a umožníme zažít svatební den v klidném a romantickém zámeckém prostředí.

Svatební obřad

Svatební obřad je možné uspořádat v jakoukoliv roční dobu a za příznivého počasí přímo pod širým nebem v zámeckém parku. Pro Váš svatební obřad přímo na zámku je připraven prostorný sál uvnitř zámku. V případě církevního sňatku můžete vstoupit ve svátost manželství v zámecké kapli svaté Valburgy.

Volné termíny pro rok 2019

Vážení snoubenci, pro letošní léto máme volný pro kompletní svatební den na našem zámku pouze jeden exkluzivní* termín, a to:

17. srpna 

Pokud máte zájem o podzimní svatbu, volné jsou tyto exkluzivní termíny:

21. září a 19. října

Plánujete-li svatbu na listopad či prosinec, můžeme se domluvit individuálně dle naší kapacity. Neváhejte nás proto kontaktovat.

Plánujete-li malou "tajnou" svatbu cca 10 osob, prosím ozvěte se. Mále svatby jsme schopni řešit individuálně dle vypsaných termínů matrikou nebo i ve všední den vždy podle obsazenosti hotelu a plánovaných akcí.

*exkluzivní termín - zámecký areál je v tomto termínu blokován pouze pro Vaši svatbu, využít jej můžete na celý víkend, tedy od pátku do neděle a užít si tak klidný a ničím nerušený svatební den bez stresu a komplikací z přejezdů.

Svatba na rok 2020

Momentálně přijímáme poptávky na svatby pro příští rok, ale zatím neděláme závazné rezervaci. Kontkrétní svatební termíny stanovuje matrika v Sušici na přelomu měsíce listopadu a prosince. Až je budeme znát, budou umístěny zde na internetových stránkách a také budeme přijímat závazné rezervace. Děkujeme Vám za pochopení.

V případě zájmu si s Vámi rádi domluvíme osobní schůzku, projdeme s Vámi naše prostory a domluvíme se na podrobnostech ohledně svatby na Zámku Hrádek.

 

Kontaktní osoba pro svatby na Zámku Hrádek:

Ing. Andrea Řezanková, e-mail: RezankovaA@gmail.com, tel.: +420 605 304 181 (v případě nedovolání se, prosím pište sms nebo e-mail)

Svatební dílna

Hledáte někoho, kdo Vám pomůže zařídit vše základní na svatbu pod jednou střechou? Určite vyzkoušejte tým svatební dílny, kde naleznete výborného fotografa Tomáše Maška, kameramana Josefa Tikvarta, nejšikovnější květinářku Hanu Šebestovou a vizážistku Lenku Mrázovou. 

Svatební balíčky

možnosti uspořádání svatebního dne

Podmínky svatby na zámku

užitečné informace pro snoubence