Rituály

Luxusní rituály spojují různé wellness procedury k navození odpočinku a uvolnění.

Nechte si tělo hýčkat desítky minut!

 

 
 

Doba v minutách

Cena v Kč

Rituál Levandulová koupel se zábalem z oslího mléka

40

390

Harmonizační rituál Růže a čokoláda

75

1 250

Protistresový rituál Vanilka a kokos

90

1 400

 

Rituál Levandulová koupel se zábalem z oslího mléka

Jedná se o relaxační koupel s kvítky levandule a zábal z levandulovo-oslího tělového mléka. Přírodní levandulový olej, výživné složky oslího mléka, bambucké máslo a vitamín E mají silně regenerační a zjemňující účinky na pokožku.

Harmonizační rituál Růže a čokoláda

Nechte se hýčkat jedinečným ošetřením, které má hlubokou uklidňující a léčivou energii a povznese vás nad každodenní starosti. Ošetření zahrnuje relaxační růžovou koupel s éterickým olejem z růže damašské, jejíž výjimečná vůně harmonizuje, povznáší ducha, mírní pocity zármutku, melancholie, strachu a úzkosti. Exkluzivní masáž BIO čokoládovým balzámem pak zklidní i tu nejpřetíženější mysl, navíc zanechá pokožku prosycenou smyslnou vůní, dokonale jemnou, pružnou a hydratovanou. Rituál je zakončen voňavým tělovým zábalem s bambuckým a kakaovým máslem. Jemná vůně éterického oleje z pomerančových květů – neroli, kterou zábal obsahuje, má výrazné zklidňující účinky na psychiku, zároveň však povznáší a zlepšuje náladu.

Protistresový rituál Vanilka a kokos

Intenzivní tělové ošetření je sestavené speciálně pro znovunastolení rovnováhy mysli a duše. Uleví při duševním přetížení a neklidu, sníží tělesné i mentální napětí, tělo zbaví bolestí z přepjetí. Doporučuje se při extrémní psychické zátěži. Rituál je zahájen celotělovým kokosovým peelingem s gardénii. Následuje aromaterapeutická relaxační masáž teplým kokosovým olejem s vanilkou. Vanilka působí antidepresivně, probouzí nové touhy, smyslnost a kreativitu, dodává inspiraci. Je možné využít její vůně k rozptýlení obav před novými emočními prožitky, když mysl je orientovaná spíše rozumově. Přináší pocit jistoty a stability. Kokosový olej dokonale hydratuje a vyživuje i citlivou pokožku a jeho vůně se výborně pojí s vanilkovými tóny. Ošetření omlazuje pleť a zanechává pokožku pružnou, zářivou a vyživenou. Závěrečný kokosový zábal zanechá vaši pokožku sametově hebkou ještě dlouho po rituálu.

Nabídka wellness procedur je možná pouze po předchozím objednání alespoň den předem.