Pobytové balíčky na léto 2021

Zámecký areál je ideálním místem pro Vaši aktivní i odpočinkovou dovolenou. V historickém objektu naleznete klid, odpočinek, sportovní i kulturní aktivity. Krajina Pošumaví a Šumavy láká k výletům za historií i k dlouhým toulkám malebnou krajinou. Přímo ze zámku jsou značené čtyři vycházkové nenáročné trasy na příjemnou procházku. Volný čas můžete aktivně strávit zábavnou hrou na zámeckém adventure golfovém hřišti (pokud přeje počasí) nebo v bazénu.

Romantické pobyty na zámku jsou ideálním dárkem pro manželské nebo milenecké páry. Dárkový poukaz jistě potěší i k různým slavnostním událostem jako jsou narozeniny, výročí, zásnuby, svatby, Vánoce... nebo jen tak pro radost.

 Pobytové balíčky si můžete prodloužit na více nocí, a to za sníženou cenu s 10% slevou podle platného ceníku na kategorii pokoje, kde jste ubytovaní.

Pobytové balíčky si můžete doplnit o další wellness procedury s 10% slevou podle ceníku jednotlivých procedur.

Pobytové balíčky na léto 2021 jsou platné od 1. května do 30. září kromě balíčků Romantický pobyt, Luxusního pro zamilované a Zámecký pobyt pro dámy. Ty lze čerpat celý rok vyjma období Velikonoce a Vánoc.

Pro více informací nás kontaktujte.

Letní relaxační

Wellness balíček na 2 noci

zamek-hradek-wellness-038.jpgZámecký pobyt pro dámy

Wellness pobytový balíček na 2 noci

Luxusní pro zamilované

Wellness balíček na 2 noci

Romantický pobyt na zámku

Pobytový balíček na 2 noci

Levandulový pobyt

Wellness balíček na 3 noci

Pohodlné ubytováníDovolená na zámku - 4 noci

Pobytový balíček na 4 noci

Pobyt nejen pro seniory

Wellness balíček na 5 nocí

Odpočinek v parkuDovolená na zámku - 7 nocí

Wellness balíček na 7 nocí