Barokní banket à la française

5. 8. 2023

V rámci Letního barokního festivalu Plzeňského kraje jsme pro Vás připravili speciální a jedinečnou komentovanou hostinu ve stylu francouzského dvora Ludvíka XIV. 

 

Barokní banket à la française

sobota 5. srpna 2023 ve 12 a v 19 hodin

Nechte se přenést na přelom 17. a 18. století, kdy byl všem vzorem francouzský dvůr Krále Slunce. Staňte se hosty u bohatě prostřeného stolu barokního šlechtice a ochutnejte ústřice, lanýže i foie gras, zvěřinu pernatou i spárkatou, marcipán i sorbet a zmrzlinu podle barokní receptury. Stolovat budete za doprovodu barokní hudby.

Cena vstupenky: 1 600 Kč/osoba

V ceně jsou výše uvedené pokrmy včetně nápojů, komentovaný doprovod hostiny a živá hudba.

Délka banketu: 2 - 2,5 hodiny

Prodej vstupenek zajišťuje recepce zámku na telefonním čísle 725 083 093 nebo na recepce@zamekhradek.cz. Počet vstupenek je omezen z důvodu usazení u stolu. 

Tuto vyjímečnou událost můžete také věnovat jako dárek.

Upozornění: Barokní banket není vhodný pro vegetariány a pro děti (v dobách barokních nejedly spolu s dospělými). Úprava pokrmů na přání není možná. Budou připraveny originální pokrmy podle dochovaných receptur k navození co nejvěrohodnější atmosféry a podoby barokního banketu. Děkujeme za pochopení.

Dress code: semi formal

 

                            

Akce probíhá v rámci Letního barokního festival a je finančně podpořena Plzeňským krajem. Další kulturní aktivity naleznete na stránkách Západočeského baroka.