Dárkový poukaz - bližší informace

20. 11. 2023

Vánoce se blíží! Dárkový poukaz je ideální řešení.

Dárkový poukaz - bližší informace

Chcete své blízké potěšit a obdarovat jedinečným zážitkem? Kontaktujete nás. Rádi Vám vystavíme dárkový poukaz. Nabízíme dvě možnosti dárkových poukazů.

Na finanční částku

Výši finanční částky si zvolíte Vy a obdarovaní se sami rozhodnou o využití poukazu po domluvě s recepcí na naše služby (restaurace, ubytování, wellness procedury, vstup do bazénu a/nebo saun, adventure golf nebo kombinace služeb). 

Tento poukaz má platnost 1 rok od vystavení. DÁRKOVÉ POUKAZY NEPRODLUŽUJEME!

Na pobytový balíček nebo na wellness proceduru

Pokud si myslíte, že obdarovanému uděláte radost pobytovým balíčkem nebo masáží, vystavíme Vám dárkový poukaz na vybranou službu.

Tento poukaz má platnost 6 měsíců od vystavení. DÁRKOVÉ POUKAZY NEPRODLUŽUJEME!

Upozornění:

Dárkové poukazy na ubytování (např. 2 noci na pokoji Exclussive) nebo vstup do bazénu, hra na adventure golfovém hřišti apod. vystavujeme pouze dárkový poukaz na finanční hodnotu. Děkujeme, že nás i přes toto upozornění nepřemlouváte.

Platnost dárkového poukazu na finanční částku je 12 měsíců od data vystavení. Platnost dárkového poukazu na pobytový balíček je 6 měsíců. Dárkové poukazy po uplynutí lhůty neprodlužujeme!

Při platbě bankovním převodem posíláme dárkové poukazy po připsání sjednané částky na náš bankovní účet.

Při zaslání poukazu poštou si účtujeme 80 Kč za dárkové balení a za poštovné, zaslání poukazu elektronicky je zdarma.

Pro objednání a čerpání dárkového poukazu kontaktujte přímo recepci. Neakceptujeme objednání a čerpání našich služeb přes jiné rezervační ubytovací portály.

V případě zrušení rezervace v den, kdy se má uskutečnit čerpání služeb, dárkový poukaz podléhá 100% stornu bez nároku na náhradu.

Pokud obdarovaný nevyčerpá celou hodnotu dárkového poukazu, peníze zpět nevracíme.