Dárkový poukaz k Vánocům

30. 11. 2020

Dárkový poukaz k Vánocům

Chcete své blízké potěšit a obdarovat jedinečným zážitkem? Kontaktuje nás.

Dárkové poukazy vystavujeme na všechny námi nabízené služby (restaurace, ubytování, wellness procedury, vstup do bazénu a/nebo saunového světa, adventure golf, kulturní akce). Pokud si nejste jisti, co obdarované/obdarovanému udělá radost, je možné připravit dárkový poukaz na domluvenou částku bez konkrétní služby. Obdarovaní si při čerpání sami rozhodnou využití poukazu po domluvě s recepcí.

Upozornění:

Platnost dárkového poukazu je 6 měsíců od data vystavení. Nevyčerpané dárkové poukazy, které jsou ovlivněné vládními nařízeními ze 14. a 22. října 2020 o uzavření restaurací, wellness a hotelů se prodloužují o dobu této vládní uzávěrky, tzn. pokud budou naše služby uzavřené měsíc, Váš poukaz s platností do 31.12.20 se prodlouží o měsíc do 31.1.21.

Při platbě bankovním převodem posíláme dárkové poukazy po připsání sjednané částky na náš bankovní účet.

Při zaslání poukazu poštou si účtujeme 70 Kč za dárkové balení a za poštovné.

Pro objednání a čerpání dárkového poukazu kontaktujte přímo recepci. Neakceptujeme objednání a čerpání našich služeb přes jiné rezervační ubytovací portály.

V případě zrušení rezervace v den, kdy se má uskutečnit čerpání služeb, dárkový poukaz podléhá 100% stornu bez nároku na náhradu.

Nevyužité poukazy se po uplynutí jejich platnosti stávají neplatnými.