Volná pracovní místa

Baví Vás práce s lidmi? Chcete se stát součástí zámeckého kolektivu? Hledáme kolegu/kolegyni do zámecké kuchyně a restaurace.

Kuchař / kuchařka

Požadujeme:
- vyučení v oboru,
- samostatnost, spolehlivost a profesionální přístup k práci, týmová spolupráce k dalším kolegům,
- organizaci chodu výroby a expedice jídel,
- objednávání a přejímání surovin k výrobě jídel, dohled nad jejich uskladněním,
- odpovědnost za dodržování hygienických předpisů a bezpečného provozu kuchyně.

Nabízíme:
- pracovní úvazek na hlavní pracovní poměr,
- pravidelné směny,
- práce v plně klimatizované kuchyni,
- možnost ubytování, zaměstnanecké stravování, bazén,
- práce v příjemném historickém prostředí u zavedené společnosti.

Nástup: dle domluvy

Kontakt: Ing. Marcela Koppová, tel. 608 029 544, e-mail: marcela.koppova@zamekhradek.cz.

Servírka / číšník

Požadujeme:
- vyučení v oboru nebo praxe vítána,
- samostatnost, spolehlivost a profesionální přístup k práci,
- organizační schopnosti,
- příjemné a ochotné vystupování vůči hostům,
- týmová spolupráce k dalším kolegům.

Nabízíme:
- zaměstnanecké stravování, bazén,

Nástup: dle domluvy

Masérka

Náplň práce: vykonávání masáží a dalších procedur (zábaly, koupele)

Požadujeme:
- vzdělání nebo kurz pro sportovní a rekondiční masáže, lávové kameny a baňky (výhodou),
- milý a komunikativní přístup k hostům a kolegům,
- smysl pro pečlivost a čistotu,
- znalost aj nebo nj na komunikativní úrovni (výhodou).

Nabízíme:
- pracovní poměr na dohodu o provedení práce
- předem určené směny,
- práce v příjemném prostředí u zavedené společnosti.

Nástup: od června 2022 nebo dle vzájemné dohody

Kontakt: Michaela Fremundová, tel. 727 918 011, michaela.fremundova@zamekhradek.cz