Zámek Hrádek

Jídelní a nápojový lístek

Vychutnejte si pohodové chvíle v historických sálech Zámecké restaurace,
kde se můžete ponořit do atmosféry renesance…

Jídelní lístek v zámecké restauraci

V zámecké restauraci se spojuje šlechtická elegance s moderním pohodlím. Naše menu láká na lahodné předkrmy, jako je grilovaný kozí sýr či šneci s bylinkovým máslem. Denní nabídka zahrnuje hamburskou vepřovou kýtu nebo filírované krůtí prso sous-vide. Pro děti máme speciální menu, která jim zaručí chuťový zážitek. Ať už si vyberete cokoli z naší široké nabídky, můžete si to vychutnat na venkovní terase, kde i děti najdou svůj vlastní zábavný koutek. Přijďte si užít skvělé jídlo a rodinnou atmosféru.

Jídelní lístek

Nápojový lístek v zámecké restauraci

V zámecké restauraci si můžete vychutnat vybrané nápoje v historickém prostředí, které kombinuje eleganci a pohodlí. Nabízíme širokou škálu točených piv, od klasického Gambrinusu po legendární Pilsner Urquell, i nealkoholické varianty pro ty, kdo preferují bezprocentní osvěžení. Pro milovníky vína máme výběr kvalitních vín z Vinařství Chateau Valtice. Ať už hledáte ideální doplněk k jídlu nebo si jen chcete vychutnat skleničku ve společnosti, naše nápojová karta uspokojí každý vkus.

Nápojový lístek

Vinný lístek s širokou nabídkou

Zámek Hrádek nabízí širokou nabídku vín od REISTEN a HABÁNSKÝCH SKLEPŮ, včetně bílých odrůd jako Ryzlink vlašský, Chardonnay a červených jako Pinot Noir.

Dále jsou tu šumivá a šampaňská vína, jako je Möet & Chandon, které zajišťují rozmanitost pro všechny příležitosti a preference.

Vinný lístek v zámecké restauraci

Provozní doba

pondělí – neděle 11:00 – 22:00 (kuchyně do 21:00)

Rezervace stolu

Telefonní číslo: +420 725 083 093