Sportovní aktivity v okolí Sušice

V Sušici a okolí se nachází bohaté možnosti sportovních aktivit. Město Sušice nabízí vnitřní bazén s tobogánem, víceúčelovou halu a horolezeckou stěnu, zatímco Aquapark Horažďovice, vzdálený 21 km, láká svým krytým bazénem s tobogánem a dalším vybavením. Koupání je možné jak v přírodním koupališti Na Fufernách na řece Otavě, tak i u rybníka Bušek ve Velharticích, vzdáleného 10 km od Hrádku.

Vodní a cyklistické dobrodružství…

Pro milovníky vodních sportů je ideální řeka Otava, která teče přes Sušici a Horažďovice. Cyklistické stezky Šumavy a Pošumaví jsou další atraktivní možností pro aktivní odpočinek. Jedna z tras, Otavská cyklistická cesta, nabízí putování krajem Karla Klostermanna a měří přibližně 151 km. V Sušici je také oblíbený úsek pro in-linery podél řeky Otavy.

Adrenalinové sporty v Offparku

Pro ty, kteří touží po dobrodružství a vzrušení, je Offpark – největší outdoorové centrum na Šumavě, ideálním cílem. Toto centrum nabízí široké možnosti adrenalinových sportů, které zahrnují například lanový park, terénní koloběžky a rafting. Užijte si nezapomenutelný den plný dobrodružství a zábavy ve středu překrásné přírody Šumavy.