Kosmetické ošetření

V našem Zámeckém wellness nabízíme Levandulové ošetření vhodné pro všechny typy pleti a ošetření Anti-age de Luxe zaměřené na intenzivní péči proti stárnutí pleti. Obě ošetření používají českou přírodní kosmetiku Nobilis Tilia.

Anti-age de Luxe ošetření je určeno pro ženy, které potřebují intenzivní péči o svou pleť. Obsahuje povrchové a hloubkové čištění, peeling, masáž, masku, sérum a krém. Trvá 90 minut a stojí 1 400 Kč.

Levandulové ošetření je vhodné pro všechny typy pleti a zahrnuje stejné kroky jako Anti-age de Luxe. Jeho délka je také 90 minut a cena je 1 200 Kč.

Zámecké koupele

V našem wellness centru si můžete dopřát jedinečný relaxační zážitek prostřednictvím perličkové koupele (340 Kč) s vůní bylinných esencí, která uklidňuje a osvěžuje vaše tělo.

Pokud preferujete odlehčený pocit, uhličitá koupel (360 Kč) poskytne úlevu a podporu srdeční činnosti.

Pro ty, kdo hledají úlevu od revmatických obtíží, nabízíme rašelinovou koupel (380 Kč) s protizánětlivými účinky.

Délka koupelí: 20 minut, pak následuje 10 minut odpočinek.

Všechny procedury vyžadují předchozí rezervaci a v případě zrušení v den výkonu bude účtován storno poplatek. Vaše pohodlí a zdraví jsou pro nás prioritou.

Zámecké zábaly

V našem wellness centru si můžete užít blahodárné rašelinové zábaly (220 Kč), které uvolňují svalové napětí, detoxikují organismus a poskytují celkovou relaxaci. Délka zábalu: 30 minut

Prohlubte svou péči o ruce s parafínovými zábaly (190 Kč), které zpevňují nehty, hydratují pokožku a uvolňují klouby. Délka zábalu: 30 minut

Zároveň nabízíme i revitalizační bahenní zábaly (570 Kč), které pomáhají při bolestech svalů a kloubů a mají relaxační účinky na nervový systém. Délka procedury: 50 minut (čas zahrnuje aplikaci, osprchování a závěrečné natření krémem)

Všechny naše procedury jsou prováděny s péčí o vaše pohodlí a zdraví. Rezervujte si svou relaxační chvíli ještě dnes.

Pedikúra

Nově nabízíme klasickou mokrou pedikúru. Ošetření začíná lázní ke změkčení nehtů,
zrohovatělé kůže a mozolů. Zrohovatělá kůže a mozoly se poté odstraní skalpelem a zahladí pemzou.
Dále pak následuje péče o nehty, kdy se odstraní kůžička a nehty se ostříhají do správného tvaru.
Na závěr Vám nohy namasírujeme a pro zjemnění a hydrataci natřeme krémem.

Délka: přibližně 45 minut (záleží na stavu)
Cena: 500 Kč

Luxusní wellness rituály

Ponořte se do luxusních rituálů spojujících wellness procedury pro dokonalé odpočinku a uvolnění. Zažijte jedinečný Harmonizační rituál Růže a čokoláda (1 400 Kč), spojující relaxační růžovou koupel s éterickým olejem z růže damašské a exkluzivní masáž čokoládovým balzámem, která zanechá vaši pokožku prosycenou smyslnou vůní. Po masáži následuje ještě zábal tělovým krémem Neroli s květy pomerančovníku. Délka rituálu je 80 minut.

Nebo se ponořte do Levandulového rituálu s oslím mlékem (1 400 Kč), který přináší relaxaci a regeneraci díky perličkové koupeli s vůní levandule, následuje masáž zad a novou levandulovým olejem Manon české výroby a na závěr je díky zábal celého těla hydratačním tělovým mlékem s oslím mlékem Manon. Délka rituálu je 80 minut.

Pro muže je vhodný Regenerační rituál obsahující perličkovou koupel s vůní eukalyptu s masáží zad a nohou (1 200 Kč) se stimulačním olejem, která zmírní svalovou únavu, psychickou nepohodu, bolesti zad a kloubů. Délka rituálu je 70 minut.

Ať už si vyberete kterýkoliv rituál, vaše tělo i mysl budou v oáze klidu a pohody.