Zábaly

 

 
 

Doba v minutách*

Cena v Kč

Rašelinový - záda

30

150

Bio voskový Třezalka/Pomeranč - záda

30

280

Bio voskový zábal Čokoláda - záda

30

280

Bio voskový zábal Levandule - záda

30

280

Detoxikační zábal - celé tělo

40

350

Výživný zábal - celé tělo

40

350

Anticelulitidní zábal s masáží

70

650


* Doba je uvedna včetně aplikace.

Rašelinový zábal

Rašelinový zábal je jedna z nejuznávanějších forem tepelné terapie, při které dochází k uvolnění svalových kontrakcí, detoxikaci organismu a příjemné relaxaci celého těla. Forma jednorázových aplikací obsahujících velké množství organických a minerálních látek, které se za pomoci tepelné podpory dostávají do našeho těla. Mají rovněž blahodárný vliv na pokožku.

Upozornění: Rašelinové zábaly nejsou vhodné při horečkách, zánětlivých stavech, v těhotenství, při přecitlivělosti na teplo, otocích, otevřených poraněních.

Bio voskový Čokoláda

Je „lékem“ proti stresu. Propojením čisté čokolády, kvalitního včelího vosku s propolisem v BIO kvalitě a za účinků tepelné terapie dochází k odpočinku nejen těla, ale i mysli. Zábal nabídne smyslnou vůni kakaa, podpoří tvorbu hormonů štěstí, kterým vděčíme za lepší vnitřní pocit. Přínosem BIO voskových zábalů je regenerace organismu, kterou zajišťují přírodní vosky, pryskyřice, vitamíny, stopové prvky, oleje a enzymy obsažené v propolisu.

Bio voskový Třezalka/Pomeranč/Levandule

Spojuje v sobě účinné látky třezalky, pomeranče, včelího vosku a propolisu. Tato kombinace má protizánětlivé účinky. Třezalka zmírní úzkost, neklid, psychické napětí a depresi. Pomeranč pak celý organismus povzbudí a ošetří pokožku.

Detoxikační a výživný zábal

Aromatické tělové zábaly představují velmi účinný způsob předávání bioaktivních látek pokožce a potažmo celému organizmu. Během procedury dochází k intenzivnímu vstřebávání účinných látek, které do hloubky regenerují pokožku celého těla a pronikají až ke krevním vlásečnicím. Zábaly jsou zaměřené na zjemnění a výživu pokožku celého těla, která po jejich aplikaci zůstává sametově hebká, hydratovaná a dokonale osvěžená. Obsažené éterické oleje přispívají svým působením na tělo ke zvolenému účinku zábalu a svým aroma podporují hluboké revitalizační působení zábalu na všech úrovních. Probuďte svoji pokožku k životu pomocí přírodních zábalů výjimečných vůní!

Anticelulitidní zábal s masáží

Přírodní éterické a rostlinné oleje obsažené v aromaterapeutických přípravcích jsou účinnými pomocníky při řešení potíží s celulitidou a pocitu těžkých nohou. Éterické oleje se zaměřují na regeneraci na buněčné úrovni a zlepšení toku krve a lymfy, zatímco panenské rostlinné oleje dodávají pokožce hydrataci, navracejí jí vláčnost a pružnost. Masáž dolních končetin a problémových partií spolu se skořicový termoaktivní zábalem bojují proti tukovým polštářkům, zaobleným tvarům, celulitidě a pokožce se ztrátou elasticity. Ošetření nedoporučujeme klientům s křečovými žílami, těhotným ženám a osobám přecitlivělým na teplo a skořici.

Nabídka wellness procedur je možná pouze po předchozím objednání alespoň den předem.