Zábaly

 

 
 

Doba v minutách*

Cena v Kč

Rašelinový - záda

30

150

Parafínový zábal rukou 

30

170

Bio voskový Třezalka/Pomeranč - záda

30

280

Bio voskový zábal Čokoláda - záda

30

280

Bio voskový zábal Švestka - záda

30

280

Detoxikační zábal - celé tělo

40

350

Výživný zábal - celé tělo

40

350

Anticelulitidní zábal s masáží nohou

70

650

* Doba je uvedena včetně aplikace.

Rašelinový zábal

Rašelinový zábal je jedna z nejuznávanějších forem tepelné terapie, při které dochází k uvolnění svalových kontrakcí, detoxikaci organismu a příjemné relaxaci celého těla. Forma jednorázových aplikací obsahujících velké množství organických a minerálních látek, které se za pomoci tepelné podpory dostávají do našeho těla. Mají rovněž blahodárný vliv na pokožku.

Upozornění: Rašelinové zábaly nejsou vhodné při horečkách, zánětlivých stavech, v těhotenství, při přecitlivělosti na teplo, otocích, otevřených poraněních.

Parafínový zábal rukou

Parafínový zábal je velmi příjemná a účinná aplikace teplého kosmetického parafínu na ruce, díky kterému dochází k celkovému prohřátí, prokrvení a hydrataci pokožky. Použití parafínu je jednou z forem pozitivní termoterapie, tedy léčby teplem. Pravidelnými parafínovými zábaly se docílí nejen zpevnění nehtů, krásné jemně hedvábné pokožky, ale dojde k uvolnění drobných kloubů, ztuhlého zápěstí, které jsou následkem jednostranné námahy např. při práci na počítači. Ruce jsou hladké, hebké a sametové.

Účinky parafínového zábalu: zlepšuje prokrvení pokožky, zjemňuje pokožku, uvolňuje svaly a klouby, zlepšuje kloubní pohyblivosti ručních kloubů, zmírňuje kloubní bolesti, prohřívá a zvláčňuje pokožku rukou, vyživuje a zpevňuje nehty, má omlazující účinek, zesvětluje pigmentové skvrny, zbavuje odumřelých buněk a suchých šupinek kůže, zhrublé, mozolovité či popraskané pokožky rukou.

Parafínový zábal rukou není vhodný při poranění kůže, při kožních obtížích (zejména mykotické onemocnění) a při zvýšené citlivosti na teplo.

Bio voskový Čokoláda

Je „lékem“ proti stresu. Propojením čisté čokolády, kvalitního včelího vosku s propolisem v BIO kvalitě a za účinků tepelné terapie dochází k odpočinku nejen těla, ale i mysli. Zábal nabídne smyslnou vůni kakaa, podpoří tvorbu hormonů štěstí, kterým vděčíme za lepší vnitřní pocit. Přínosem BIO voskových zábalů je regenerace organismu, kterou zajišťují přírodní vosky, pryskyřice, vitamíny, stopové prvky, oleje a enzymy obsažené v propolisu.

Bio voskový Třezalka/Pomeranč

Spojuje v sobě účinné látky třezalky, pomeranče, včelího vosku a propolisu. Tato kombinace má protizánětlivé účinky. Třezalka zmírní úzkost, neklid, psychické napětí a depresi. Pomeranč pak celý organismus povzbudí a ošetří pokožku.

Detoxikační a výživný zábal

Aromatické tělové zábaly představují velmi účinný způsob předávání bioaktivních látek pokožce a potažmo celému organizmu. Během procedury dochází k intenzivnímu vstřebávání účinných látek, které do hloubky regenerují pokožku celého těla a pronikají až ke krevním vlásečnicím. Zábaly jsou zaměřené na zjemnění a výživu pokožku celého těla, která po jejich aplikaci zůstává sametově hebká, hydratovaná a dokonale osvěžená. Obsažené éterické oleje přispívají svým působením na tělo ke zvolenému účinku zábalu a svým aroma podporují hluboké revitalizační působení zábalu na všech úrovních. Probuďte svoji pokožku k životu pomocí přírodních zábalů výjimečných vůní!

Anticelulitidní zábal s masáží nohou

Přírodní éterické a rostlinné oleje obsažené v aromaterapeutických přípravcích jsou účinnými pomocníky při řešení potíží s celulitidou a pocitu těžkých nohou. Éterické oleje se zaměřují na regeneraci na buněčné úrovni a zlepšení toku krve a lymfy, zatímco panenské rostlinné oleje dodávají pokožce hydrataci, navracejí jí vláčnost a pružnost. Masáž dolních končetin a problémových partií spolu se skořicový termoaktivní zábalem bojují proti tukovým polštářkům, zaobleným tvarům, celulitidě a pokožce se ztrátou elasticity. Ošetření nedoporučujeme klientům s křečovými žílami, těhotným ženám a osobám přecitlivělým na teplo a skořici.

Rezervace wellness procedur je možná pouze po předchozím objednání alespoň 14 dní předem. Při pobytu na zámku, prosíme o rezervaci wellness procedur zároveň s rezervací pokoje. Kapacita masérny je omezená. Pokud se rozhodnete až na místě, nemůžeme Vám zaručit, že budeme mít ještě volné termíny. 

Při zrušení nebo nedostavení se na objednané procedury v den výkonu bude účtován storno poplatek v plné výši ceny procedury.