Svatby

Zámek Hrádek je ideálním místem, pokud toužíte říci si své ANO v kouzelném prostředí zámeckých prostor a prožít v nich celý Váš svatební den.

svatba_tomas_masek_0046

Zámek Hrádek nabízí hned několik možností pro Váš velký den. Připravíme pro Vás nezapomenutelnou svatbu bez zbytečného stresu a napětí, kterou si užijete v klidu se svými nejbližšími. Můžete si vybrat z několika možností, které zahrnují nejen uspořádání svatebního obřadu, ale i ubytování, svatební párty a pomoc se zajištěním dalších služeb. 

Vše je možné uspořádat přímo v interiéru zámku nebo v přilehlém barokním zámeckém parku. Poskytneme Vám v dnešní době tolik ceněné soukromí a umožníme zažít svatební den v klidném a romantickém zámeckém prostředí.

Svatba na rok 2020

Momentálně přijímáme poptávky na svatby pro rok 2020, kde máme ještě několik volných termínů, ale také na příští rok 2021, aby jsme Vám mohli zaručit termín, který si přejete. Svatební termín závazně potvrdíme po domluvě s matrikou v Sušici v případě civilního obřadu nebo s panem farářem u církevního sňatku.

V případě zájmu si s Vámi rádi domluvíme osobní schůzku, projdeme s Vámi naše prostory a domluvíme se na podrobnostech ohledně svatby na Zámku Hrádek.

 

Kontaktní osoby pro svatby na Zámku Hrádek:

Ing. Andrea Lejsek Řezanková, Mgr. Nikola Tesařová

e-mail: svatby@zamekhradek.cz, tel.: +420 605 304 181 (v případě nedovolání se, prosím pište sms nebo e-mail)

Doplňkové služby

Rádi Vám zařídíme další doplňkové služby od našich prověřených dodavatelů:

Svatební obřady

církevní nebo civilní svatební obřad

Svatební balíčky

možnosti uspořádání svatebního dne

Podmínky svatby na zámku

užitečné informace pro snoubence