Koupele

 
  Doba v minutách* Cena v Kč Poznámka
Perličková s vůní dle výběru 30 300  
Uhličitá 30 340  
Rašelinová 30 360 nedoporučujeme v létě

* Koupel: 15 - 20 minut, suchý ovin a odpočinek na lehátku 10 minut

Perličková koupel s vůní

Vanová koupel ve vodě o teplotě 37 – 38°C, která má uklidňující a osvěžující účinky. Vzduchové bublinky jemně masírují pokožku, čímž dochází k jejímu prokrvení a celkovému uvolnění. Uvolňuje svaly a psychické napětí, podporuje srdeční činnost a celkově prokrvuje. Pomáhá při bolestech zad, páteře a kloubů. Perličková koupel je vhodná při poruchách spánku a bolestech hlavy.

Účinek perličkové koupele umocní bylinné esence dle aktuálního výběru, např. meduňky, levandule, pomeranče atd.

Upozornění: Koupel nesmí být aplikovaná u otevřených ran a akutních infekcí.

Uhličitá koupel

Vanová koupel sycená oxidem uhličitým, provádí se ve vodě o teplotě 28 – 34 °C. Prvotní pocit chladu zmizí, jakmile celé tělo obalí do hřejivého povlaku bublinky. Oxid uhličitý se vstřebává kůží. Příznivě působí na činnost srdce a ledvin. Série uhličitých koupelí má také antistresový účinek, prokrvuje pokožku, svalstvo, orgány, žlázy a mozek dobře okysličenou krví, což posiluje organismus, imunitní systém a sebehojivé schopnosti těla.

Upozornění: Koupel nesmí být aplikována u srdečních, horečnatých onemocnění a infekcí.

Rašelinová koupel

Koupel je velmi vhodná pro osoby trpící chronickými revmatickými chorobami, artrózami, svalovými kontrakturami. Rašelina má protisvědivé, antibakteriální, regenerační a silně stahující, zpevňující účinky.

Upozornění: koupel nesmí osoby se srdečními problémy, s otevřenými poraněními, s akutním zánětem močových cest a těhotné.

Rezervace wellness procedur je možná pouze po předchozím objednání alespoň 14 dní předem. Při pobytu na zámku, prosíme o rezervaci wellness procedur zároveň s rezervací pokoje. Kapacita masérny je omezená. Pokud se rozhodnete až na místě, nemůžeme Vám zaručit, že budeme mít ještě volné termíny.

Neubytování hosté platí objednané wellness procedury vždy předem na základě vystavené faktury v plné výši.

Při zrušení nebo nedostavení se na objednané procedury v den výkonu, bude účtován storno poplatek v plné výši ceny procedury.