Koupele

 
  Doba v minutách* Cena v Kč Poznámka
Perličková s vůní dle výběru 30 340  
Uhličitá 30 360  
Rašelinová 30 380 nedoporučujeme v létě

* Koupel: 15 - 20 minut, suchý ovin a odpočinek na lehátku 10 minut

Perličková koupel s vůní

Vanová koupel ve vodě o teplotě 37 – 38°C, která má uklidňující a osvěžující účinky. Vzduchové bublinky jemně masírují pokožku, čímž dochází k jejímu prokrvení a celkovému uvolnění. Uvolňuje svaly a psychické napětí, podporuje srdeční činnost a celkově prokrvuje. Pomáhá při bolestech zad, páteře a kloubů. Perličková koupel je vhodná při poruchách spánku a bolestech hlavy.

Účinek perličkové koupele umocní bylinné esence dle aktuálního výběru, např. meduňky, levandule, pomeranče atd.

Upozornění: Koupel nesmí být aplikovaná u otevřených ran a akutních infekcí.

Uhličitá koupel

Vanová koupel sycená oxidem uhličitým, provádí se ve vodě o teplotě 28 – 34 °C. Prvotní pocit chladu zmizí, jakmile celé tělo obalí do hřejivého povlaku bublinky. Oxid uhličitý se vstřebává kůží. Příznivě působí na činnost srdce a ledvin. Série uhličitých koupelí má také antistresový účinek, prokrvuje pokožku, svalstvo, orgány, žlázy a mozek dobře okysličenou krví, což posiluje organismus, imunitní systém a sebehojivé schopnosti těla.

Upozornění: Koupel nesmí být aplikována u srdečních, horečnatých onemocnění a infekcí.

Rašelinová koupel

Koupel je velmi vhodná pro osoby trpící chronickými revmatickými chorobami, artrózami, svalovými kontrakturami. Rašelina má protisvědivé, antibakteriální, regenerační a silně stahující, zpevňující účinky.

Upozornění: koupel nesmí osoby se srdečními problémy, s otevřenými poraněními, s akutním zánětem močových cest a těhotné.

Neubytování hosté platí objednané wellness procedury vždy předem na základě vystavené faktury v plné výši.

Při zrušení nebo nedostavení se na objednané procedury v den výkonu, bude účtován storno poplatek v plné výši ceny procedury.