Rituály

Luxusní rituály spojují různé wellness procedury k navození odpočinku a uvolnění.

Nechte si tělo hýčkat desítky minut!

 

 
 

Doba v minutách

Cena v Kč

Harmonizační rituál Růže a čokoláda

80

1 250

Levandulový rituál s oslím mlékem 

80

1 250

Protistresový rituál Vanilka a kokos

90

1 400

 

Harmonizační rituál Růže a čokoláda

Nechte se hýčkat jedinečným ošetřením, které má hlubokou uklidňující a léčivou energii a povznese vás nad každodenní starosti. Ošetření zahrnuje relaxační růžovou koupel s éterickým olejem z růže damašské, jejíž výjimečná vůně harmonizuje, povznáší ducha, mírní pocity zármutku, melancholie, strachu a úzkosti. Exkluzivní masáž BIO čokoládovým balzámem pak zklidní i tu nejpřetíženější mysl, navíc zanechá pokožku prosycenou smyslnou vůní, dokonale jemnou, pružnou a hydratovanou. Rituál je zakončen voňavým tělovým zábalem s bambuckým a kakaovým máslem. Jemná vůně éterického oleje z pomerančových květů – neroli, kterou zábal obsahuje, má výrazné zklidňující účinky na psychiku, zároveň však povznáší a zlepšuje náladu.

Na Harmonizační rituál Růže a čokoláda je použitá česká přírodní kosmetika Nobilis Tilia.

Levandulový rituál s oslím mlékem 

Jedná se o relaxační perličkovou koupel s vůní levandule, která pokožku krásně provoní. Vzduchové bublinky jemně masírují pokožku, čímž dochází k jejímu prokrvení a celkovému uvolnění svalů i od psychického napětí. Po koupeli následuje masáž levandulovým olejem s rozmarýnem a závěrečný zábal Levandulovým tělovým mlékem s oslím mlékem. Hydratační tělové mléko šetrně pečuje o celé tělo. Výživné složky oslího mléka a přírodních olejů z levandulí spolu s bambuckým máslem, alantoinem a vitamínem E mají silně regenerační a zjemňující účinky na Vaši pokožku.

Hlavními složkami tohoto jedinečného rituálu je oslí mléko a levandule. Oslí mléko požívala již Kleopatra pro uchování své krásy a hebké pokožky. Levandule má silné protizánětlivé vlastnosti a přináší aromaterapeutické zklidnění.

Během tohoto rituálu o Vás budeme pečovat pomocí jedinečné kosmetiky Manon, která má blahodárný vliv nejen pro Vaše tělo, ale také pro Vaši mysl. Výrobce této kosmetiky varuje: "Čistota, vůně, houževnatost, vytrvalost, skromnost, schopnost přinést radost a ochota vydat se na cestu jsou vlastnosti, které mohou významně proměnit Váš život. POZOR: BUDETE MÍT CHUŤ ŽÍT!"

Na Levandulový rituál s oslím mlékem je použitá česká levandulovo-oslí kosmetika Manon.

Protistresový rituál Vanilka a kokos

Intenzivní tělové ošetření je sestavené speciálně pro znovunastolení rovnováhy mysli a duše. Uleví při duševním přetížení a neklidu, sníží tělesné i mentální napětí, tělo zbaví bolestí z přepjetí. Doporučuje se při extrémní psychické zátěži. Rituál je zahájen celotělovým kokosovým peelingem. Následuje aromaterapeutická relaxační masáž kokosovým olejem s vanilkou. Vanilka působí antidepresivně, probouzí nové touhy, smyslnost a kreativitu, dodává inspiraci. Je možné využít její vůně k rozptýlení obav před novými emočními prožitky, když mysl je orientovaná spíše rozumově. Přináší pocit jistoty a stability. Kokosový olej dokonale hydratuje a vyživuje i citlivou pokožku a jeho vůně se výborně pojí s vanilkovými tóny. Ošetření zanechává pokožku pružnou, zářivou a vyživenou. Závěrečný kokosový zábal zanechá vaši pokožku sametově hebkou ještě dlouho po rituálu.

Na Protistresový rituál Vanilka a kokos je použitá česká přírodní kosmetika Nobilis Tilia.

Rezervace wellness procedur je možná pouze po předchozím objednání alespoň 14 dní předem. Při pobytu na zámku, prosíme o rezervaci wellness procedur zároveň s rezervací pokoje. Kapacita masérny je omezená. Pokud se rozhodnete až na místě, nemůžeme Vám zaručit, že budeme mít ještě volné termíny.

Při zrušení nebo nedostavení se na objednané procedury v den výkonu, bude účtován storno poplatek v plné výši ceny procedury.