Rituály

Luxusní rituály spojují různé wellness procedury k navození odpočinku a uvolnění.

Nechte si tělo hýčkat desítky minut!

 
 

Doba v minutách

Cena v Kč

Harmonizační rituál Růže a čokoláda 

80

1 400

Levandulový rituál s oslím mlékem 

80

1 400

Regenerační rituál (vhodný pro muže)

70

1 200

Harmonizační rituál Růže a čokoláda

Nechte se hýčkat jedinečným ošetřením, které má hlubokou uklidňující a léčivou energii a povznese vás nad každodenní starosti. Ošetření zahrnuje relaxační růžovou koupel s éterickým olejem z růže damašské, jejíž výjimečná vůně harmonizuje, povznáší ducha, mírní pocity zármutku, melancholie, strachu a úzkosti. Exkluzivní masáž BIO čokoládovým balzámem pak zklidní i tu nejpřetíženější mysl, navíc zanechá pokožku prosycenou smyslnou vůní, dokonale jemnou, pružnou a hydratovanou. Rituál je zakončen voňavým tělovým zábalem s bambuckým a kakaovým máslem. Jemná vůně éterického oleje z pomerančových květů – neroli, kterou zábal obsahuje, má výrazné zklidňující účinky na psychiku, zároveň však povznáší a zlepšuje náladu.

Na Harmonizační rituál Růže a čokoláda je použitá česká přírodní kosmetika Nobilis Tilia.

Levandulový rituál s oslím mlékem 

Jedná se o relaxační perličkovou koupel s vůní levandule, která pokožku krásně provoní. Vzduchové bublinky jemně masírují pokožku, čímž dochází k jejímu prokrvení a celkovému uvolnění svalů i od psychického napětí. Po koupeli následuje masáž levandulovým olejem s rozmarýnem a závěrečný zábal Levandulovým tělovým mlékem s oslím mlékem. Hydratační tělové mléko šetrně pečuje o celé tělo. Výživné složky oslího mléka a přírodních olejů z levandulí spolu s bambuckým máslem, alantoinem a vitamínem E mají silně regenerační a zjemňující účinky na Vaši pokožku.

Hlavními složkami tohoto jedinečného rituálu je oslí mléko a levandule. Oslí mléko požívala již Kleopatra pro uchování své krásy a hebké pokožky. Levandule má silné protizánětlivé vlastnosti a přináší aromaterapeutické zklidnění.

Během tohoto rituálu o Vás budeme pečovat pomocí jedinečné kosmetiky Manon, která má blahodárný vliv nejen pro Vaše tělo, ale také pro Vaši mysl.

Regenerační rituál 

Perličková koupel s vůni eukalyptu a následná masáž zad a nohou zezadu speciálním stimulačním olejem uvolní namožené svaly, psychickou nepohodu, prokrví pokožku, pomůže při bolestech zad a kloubů. Pocítíte celkové uvolnění a zmírní se příznaky vyčerpání.

Neubytování hosté platí objednané wellness procedury vždy předem na základě vystavené faktury v plné výši.

Při zrušení nebo nedostavení se na objednané procedury v den výkonu, bude účtován storno poplatek v plné výši ceny procedury.