Rituály

Luxusní rituály spojují různé wellness procedury k navození odpočinku a uvolnění.

Nechte si tělo hýčkat desítky minut!

 
 

Doba v minutách

Cena v Kč

Harmonizační rituál Růže a čokoláda 

80

1 300

Levandulový rituál s oslím mlékem 

80

1 300

Regenerační rituál (vhodný pro muže)

70

1 100

Harmonizační rituál Růže a čokoláda

Nechte se hýčkat jedinečným ošetřením, které má hlubokou uklidňující a léčivou energii a povznese vás nad každodenní starosti. Ošetření zahrnuje relaxační růžovou koupel s éterickým olejem z růže damašské, jejíž výjimečná vůně harmonizuje, povznáší ducha, mírní pocity zármutku, melancholie, strachu a úzkosti. Exkluzivní masáž BIO čokoládovým balzámem pak zklidní i tu nejpřetíženější mysl, navíc zanechá pokožku prosycenou smyslnou vůní, dokonale jemnou, pružnou a hydratovanou. Rituál je zakončen voňavým tělovým zábalem s bambuckým a kakaovým máslem. Jemná vůně éterického oleje z pomerančových květů – neroli, kterou zábal obsahuje, má výrazné zklidňující účinky na psychiku, zároveň však povznáší a zlepšuje náladu.

Na Harmonizační rituál Růže a čokoláda je použitá česká přírodní kosmetika Nobilis Tilia.

Levandulový rituál s oslím mlékem 

Jedná se o relaxační perličkovou koupel s vůní levandule, která pokožku krásně provoní. Vzduchové bublinky jemně masírují pokožku, čímž dochází k jejímu prokrvení a celkovému uvolnění svalů i od psychického napětí. Po koupeli následuje masáž levandulovým olejem s rozmarýnem a závěrečný zábal Levandulovým tělovým mlékem s oslím mlékem. Hydratační tělové mléko šetrně pečuje o celé tělo. Výživné složky oslího mléka a přírodních olejů z levandulí spolu s bambuckým máslem, alantoinem a vitamínem E mají silně regenerační a zjemňující účinky na Vaši pokožku.

Hlavními složkami tohoto jedinečného rituálu je oslí mléko a levandule. Oslí mléko požívala již Kleopatra pro uchování své krásy a hebké pokožky. Levandule má silné protizánětlivé vlastnosti a přináší aromaterapeutické zklidnění.

Během tohoto rituálu o Vás budeme pečovat pomocí jedinečné kosmetiky Manon, která má blahodárný vliv nejen pro Vaše tělo, ale také pro Vaši mysl.

Regenerační rituál 

Perličková koupel s vůni eukalyptu a následná masáž zad a nohou zezadu speciálním stimulačním olejem uvolní namožené svaly, psychickou nepohodu, prokrví pokožku, pomůže při bolestech zad a kloubů. Pocítíte celkové uvolnění a zmírní se příznaky vyčerpání.

Rezervace wellness procedur je možná pouze po předchozím objednání alespoň 14 dní předem. Při pobytu na zámku, prosíme o rezervaci wellness procedur zároveň s rezervací pokoje. Kapacita masérny je omezená. Pokud se rozhodnete až na místě, nemůžeme Vám zaručit, že budeme mít ještě volné termíny.

Neubytování hosté platí objednané wellness procedury vždy předem na základě vystavené faktury v plné výši.

Při zrušení nebo nedostavení se na objednané procedury v den výkonu, bude účtován storno poplatek v plné výši ceny procedury.