Zámecké wellness

Zapomeňte na starosti všedních dnů. Přijďte si odpočinout, nechte se hýčkat!

Zámecké wellness navazuje na tradici zaniklých vodních a vzdušných lázní v nedaleké obci Odolenov na svazích vrchu Svatobor.

Prosklená bazénová hala je plná světla s krásným výhledem na rybník. Nabízí jedinečné prostředí pro relaxaci v bazénu s příjemně teplou vodou, masážním chrličem a tryskami. Součástí wellness je saunový svět se čtyřmi druhy saun. Pestrá je i nabídka masáží, koupelí, zábalů a celotělních rituálů.

Pečlivě jsme pro Vás vybírali kvalitní kosmetiku. Nechte se hýčkat přírodní bylinnou kosmetikou české společnosti Nobilis Tilia.

Na veškeré wellness procedury Vám rádi vystavíme dárkový poukaz.

Do Zámeckého wellness je vstup přes venkovní nádvoří zámku.

Vzhledem k tomu, že provoz Zámeckého wellness je časově omezen, vyhrazujeme si právo předem stanovit termíny a časy jednotlivých procedur. V případě nevyčerpání objednaných služeb se neposkytuje žádná finanční ani jiná náhrada.

Rezervace wellness procedur je možná pouze po předchozím objednání alespoň 14 dní předem. Při pobytu na zámku, prosíme o rezervaci wellness procedur zároveň s rezervací pokoje. Kapacita masérny je omezená. Pokud se rozhodnete až na místě, nemůžeme Vám zaručit, že budeme mít ještě volno.

Při zrušení nebo nedostavení se na objednané procedury v den výkonu, bude účtován storno poplatek v plné výši ceny procedury.
Bazén

Otevírací doba, ceník vstupného

Saunový svět

Otevírací doba, popis jednotlivých saun

Masáže

Nabídka, ceník

Koupele

Nabídka, ceník

Zábaly

Nabídka, ceník

Rituály

Luxusní komplexní péče o tělo, ceník

Zašlá sláva lázní Odolenov

Historie vzdušných a vodoléčebných lázní