Zábaly

 

 
 

Doba v minutách

Cena v Kč

Poznámka

Rašelinový - záda

30

200

teplá procedura

Parafínový zábal rukou 

30

180

 

Bahenní revitalizační zábal na klouby a svaly

50*

550

 

* Doba je uvedena včetně aplikace a osprchování.

Rašelinový zábal

Rašelinový zábal je jedna z nejuznávanějších forem tepelné terapie, při které dochází k uvolnění svalových kontrakcí, detoxikaci organismu a příjemné relaxaci celého těla. Forma jednorázových aplikací obsahujících velké množství organických a minerálních látek, které se za pomoci tepelné podpory dostávají do našeho těla. Mají rovněž blahodárný vliv na pokožku.

Upozornění: Rašelinové zábaly nejsou vhodné při horečkách, zánětlivých stavech, v těhotenství, při přecitlivělosti na teplo, otocích, otevřených poraněních.

Parafínový zábal rukou

Parafínový zábal je velmi příjemná a účinná aplikace teplého kosmetického parafínu na ruce, díky kterému dochází k celkovému prohřátí, prokrvení a hydrataci pokožky. Použití parafínu je jednou z forem pozitivní termoterapie, tedy léčby teplem. Pravidelnými parafínovými zábaly se docílí nejen zpevnění nehtů, krásné jemně hedvábné pokožky, ale dojde k uvolnění drobných kloubů, ztuhlého zápěstí, které jsou následkem jednostranné námahy např. při práci na počítači. Ruce jsou hladké, hebké a sametové.

Účinky parafínového zábalu: zlepšuje prokrvení pokožky, zjemňuje pokožku, uvolňuje svaly a klouby, zlepšuje kloubní pohyblivosti ručních kloubů, zmírňuje kloubní bolesti, prohřívá a zvláčňuje pokožku rukou, vyživuje a zpevňuje nehty, má omlazující účinek, zesvětluje pigmentové skvrny, zbavuje odumřelých buněk a suchých šupinek kůže, zhrublé, mozolovité či popraskané pokožky rukou.

Parafínový zábal rukou není vhodný při poranění kůže, při kožních obtížích (zejména mykotické onemocnění) a při zvýšené citlivosti na teplo.

Bahenní revitalizační zábal na klouby a svaly

Jedná se o lokální zábal těla k prohřívání kloubů a svalů. Pomáhá při bolestech zad, šíje, svalů, kloubů, končetin. Je zvláště účinný na regeneraci jejich namožení. Je rovněž vysoce relaxační a blahodárně působí na celkový nervový systém. Bahenní zábal je nanášen na zádové svalstvo, ramena, lokty, zápěstí, kolena a kotníky. Na zábal je použit vysoce kvalitní přírodní produkt Karlovarské bahno, jehož složkou je kaolín, sůl a koloidní stříbro.

Rezervace wellness procedur je možná pouze po předchozím objednání alespoň 14 dní předem. Při pobytu na zámku, prosíme o rezervaci wellness procedur zároveň s rezervací pokoje. Kapacita masérny je omezená. Pokud se rozhodnete až na místě, nemůžeme Vám zaručit, že budeme mít ještě volné termíny. 

Při zrušení nebo nedostavení se na objednané procedury v den výkonu, bude účtován storno poplatek v plné výši ceny procedury.