Zábaly

 

 
 

Doba v minutách

Cena v Kč

Poznámka

Rašelinový - záda

30

220

teplá procedura

Parafínový zábal rukou 

30

180

 

Bahenní revitalizační zábal na klouby a svaly

50*

550

 

* Doba je uvedena včetně aplikace a osprchování.

Rašelinový zábal

Rašelinový zábal je jedna z nejuznávanějších forem tepelné terapie, při které dochází k uvolnění svalových kontrakcí, detoxikaci organismu a příjemné relaxaci celého těla. Forma jednorázových aplikací obsahujících velké množství organických a minerálních látek, které se za pomoci tepelné podpory dostávají do našeho těla. Mají rovněž blahodárný vliv na pokožku.

Upozornění: Rašelinové zábaly nejsou vhodné při horečkách, zánětlivých stavech, v těhotenství, při přecitlivělosti na teplo, otocích, otevřených poraněních.

Parafínový zábal rukou

Parafínový zábal je velmi příjemná a účinná aplikace teplého kosmetického parafínu na ruce, díky kterému dochází k celkovému prohřátí, prokrvení a hydrataci pokožky. Použití parafínu je jednou z forem pozitivní termoterapie, tedy léčby teplem. Pravidelnými parafínovými zábaly se docílí nejen zpevnění nehtů, krásné jemně hedvábné pokožky, ale dojde k uvolnění drobných kloubů, ztuhlého zápěstí, které jsou následkem jednostranné námahy např. při práci na počítači. Ruce jsou hladké, hebké a sametové.

Účinky parafínového zábalu: zlepšuje prokrvení pokožky, zjemňuje pokožku, uvolňuje svaly a klouby, zlepšuje kloubní pohyblivosti ručních kloubů, zmírňuje kloubní bolesti, prohřívá a zvláčňuje pokožku rukou, vyživuje a zpevňuje nehty, má omlazující účinek, zesvětluje pigmentové skvrny, zbavuje odumřelých buněk a suchých šupinek kůže, zhrublé, mozolovité či popraskané pokožky rukou.

Parafínový zábal rukou není vhodný při poranění kůže, při kožních obtížích (zejména mykotické onemocnění) a při zvýšené citlivosti na teplo.

Bahenní revitalizační zábal na klouby a svaly

Jedná se o lokální zábal těla k prohřívání kloubů a svalů. Pomáhá při bolestech zad, šíje, svalů, kloubů, končetin. Je zvláště účinný na regeneraci jejich namožení. Je rovněž vysoce relaxační a blahodárně působí na celkový nervový systém. Bahenní zábal je nanášen na zádové svalstvo, ramena, lokty, zápěstí, kolena a kotníky. Na zábal je použit vysoce kvalitní přírodní produkt Karlovarské bahno, jehož složkou je kaolín, sůl a koloidní stříbro.

Rezervace wellness procedur je možná pouze po předchozím objednání alespoň 14 dní předem. Při pobytu na zámku, prosíme o rezervaci wellness procedur zároveň s rezervací pokoje. Kapacita masérny je omezená. Pokud se rozhodnete až na místě, nemůžeme Vám zaručit, že budeme mít ještě volné termíny. 

Neubytování hosté platí objednané wellness procedury vždy předem na základě vystavené faktury v plné výši.

Při zrušení nebo nedostavení se na objednané procedury v den výkonu, bude účtován storno poplatek v plné výši ceny procedury.