Zábaly

 

 
 

Doba v minutách*

Cena v Kč

Poznámka

Rašelinový - záda

30

150

teplá procedura

Parafínový zábal rukou 

30

170

 

Výživný zábal - celé tělo

40

350

 

Bahenní revitalizační zábal na klouby a svaly

50

450

 NOVINKA

Anticelulitidní zábal s masáží nohou

70

650

 

* Doba je uvedena včetně aplikace.

Rašelinový zábal

Rašelinový zábal je jedna z nejuznávanějších forem tepelné terapie, při které dochází k uvolnění svalových kontrakcí, detoxikaci organismu a příjemné relaxaci celého těla. Forma jednorázových aplikací obsahujících velké množství organických a minerálních látek, které se za pomoci tepelné podpory dostávají do našeho těla. Mají rovněž blahodárný vliv na pokožku.

Upozornění: Rašelinové zábaly nejsou vhodné při horečkách, zánětlivých stavech, v těhotenství, při přecitlivělosti na teplo, otocích, otevřených poraněních.

Parafínový zábal rukou

Parafínový zábal je velmi příjemná a účinná aplikace teplého kosmetického parafínu na ruce, díky kterému dochází k celkovému prohřátí, prokrvení a hydrataci pokožky. Použití parafínu je jednou z forem pozitivní termoterapie, tedy léčby teplem. Pravidelnými parafínovými zábaly se docílí nejen zpevnění nehtů, krásné jemně hedvábné pokožky, ale dojde k uvolnění drobných kloubů, ztuhlého zápěstí, které jsou následkem jednostranné námahy např. při práci na počítači. Ruce jsou hladké, hebké a sametové.

Účinky parafínového zábalu: zlepšuje prokrvení pokožky, zjemňuje pokožku, uvolňuje svaly a klouby, zlepšuje kloubní pohyblivosti ručních kloubů, zmírňuje kloubní bolesti, prohřívá a zvláčňuje pokožku rukou, vyživuje a zpevňuje nehty, má omlazující účinek, zesvětluje pigmentové skvrny, zbavuje odumřelých buněk a suchých šupinek kůže, zhrublé, mozolovité či popraskané pokožky rukou.

Parafínový zábal rukou není vhodný při poranění kůže, při kožních obtížích (zejména mykotické onemocnění) a při zvýšené citlivosti na teplo.

Výživný zábal

Aromatický tělový zábal představuje velmi účinný způsob předávání bioaktivních látek pokožce a potažmo celému organizmu. Během procedury dochází k intenzivnímu vstřebávání účinných látek, které do hloubky regenerují pokožku celého těla a pronikají až ke krevním vlásečnicím. Zábal je zaměřen na zjemnění a výživu pokožku celého těla, která po jejich aplikaci zůstává sametově hebká, hydratovaná a dokonale osvěžená. Obsažené éterické oleje přispívají svým působením na tělo ke zvolenému účinku zábalu a svým aroma podporují hluboké revitalizační působení zábalu na všech úrovních. Probuďte svoji pokožku k životu pomocí přírodního zábalu výjimečných vůní!

Bahenní revitalizační zábal na klouby a svaly

Jedná se o lokální zábal těla k prohřívání kloubů a svalů. Pomáhá při bolestech zad, šíje, svalů, kloubů, končetin. Je zvláště účinný na regeneraci jejich namožení. Je rovněž vysoce relaxační a blahodárně působí na celkový nervový systém. Bahenní zábal je nanášen na zádové svalstvo, ramena, lokty, zápěstí, kolena a kotníky. Na zábal je použit vysoce kvalitní přírodní produkt Karlovarské bahno, jehož složkou je kaolín, sůl a koloidní stříbro.

Anticelulitidní zábal s masáží nohou

Přírodní éterické a rostlinné oleje obsažené v aromaterapeutických přípravcích jsou účinnými pomocníky při řešení potíží s celulitidou a pocitu těžkých nohou. Éterické oleje se zaměřují na regeneraci na buněčné úrovni a zlepšení toku krve a lymfy, zatímco panenské rostlinné oleje dodávají pokožce hydrataci, navracejí jí vláčnost a pružnost. Masáž dolních končetin a problémových partií spolu se skořicový termoaktivní zábalem bojují proti tukovým polštářkům, zaobleným tvarům, celulitidě a pokožce se ztrátou elasticity. Ošetření nedoporučujeme klientům s křečovými žílami, těhotným ženám a osobám přecitlivělým na teplo a skořici.

Rezervace wellness procedur je možná pouze po předchozím objednání alespoň 14 dní předem. Při pobytu na zámku, prosíme o rezervaci wellness procedur zároveň s rezervací pokoje. Kapacita masérny je omezená. Pokud se rozhodnete až na místě, nemůžeme Vám zaručit, že budeme mít ještě volné termíny. 

Při zrušení nebo nedostavení se na objednané procedury v den výkonu, bude účtován storno poplatek v plné výši ceny procedury.