Masáže

 
  Doba v minutách Cena v Kč Poznámka
Klasická masáž - záda a šíje 30 500  
Masáž obličeje a dekoltu 30 440  
Klasická masáž - nohy 40 550  
Baňková masáž - záda 50 550  
Lávové kameny - záda 30 550 teplá procedura
Lávové kameny 50 950 teplá procedura
Levandulovo-kokosový peeling 40  450  

 

Stručná informace o některých masážích

Baňkování (vakuterapie) s klasickou masáží

Velmi uznávaná starověká čínská metoda, známá již přes 3000 let. Baňky se přikládají na určená místa nebo se používají k masáži. Tato technika je jedna z nejúčinnějších na problémy pohybového aparátu. Mezi hlavní účinky patří odstranění bolestí zad, podporu funkce vnitřních orgánů a lymfatického systému, zlepšení funkce dýchacího ústrojí a protizánětlivé procesy. 

Masáž lávovými kameny

Cílem je absolutní uvolnění s následnou relaxací. Kameny se nahřívají ve vodní lázni na 49 - 52 °C a potom se pokládají na tělo. Nahřáté lávové kameny akumulují teplo, které předávají Vašemu organismu. Dochází k odstranění blokací, rozproudění energie a odstranění stresu. Masáž lávovými kameny přináší užitek jak krevnímu oběhu, tak i činnosti lymfatického systému.

Levandulovo-kokosový peeling

Levandulovo-kokosový peeling celého těla je voňavý a velmi blahodárný pro Vaši pokožku. Zbaví ji nečistot a tenké vrsty odumřelých buněk, zároveň pokožku ošetří, hydratuje, krásně uvolní a prozáří. Po peelingu následuje osprchování a nanesení Levandulového tělového mléka s oslím mlékem české kosmetiky Manon.

 

Neubytování hosté platí objednané wellness procedury vždy předem na základě vystavené faktury v plné výši.

Při zrušení nebo nedostavení se na objednané procedury v den výkonu, bude účtován storno poplatek v plné výši ceny procedury.

MASÁŽE NEPROVÁDÍME u klientů s onkologickými problémy, při chorobách srdce, osteoporóze, horečnatých a zánětlivých onemocnění, při opilosti nebo požití jiných psychotropních látek, kožních hnisavých a infekčních onemocněních, u křečových žil, trombóze, u těhotných žen, dětí do 12 let a bezprostředně po jídle.