Masáže

 
  Doba v minutách Cena v Kč Poznámka
Klasická masáž - záda a šíje 30 450  
Masáž obličeje a dekoltu 30 420  
Klasická masáž - nohy 40 500  
Klasická masáž  60 870  
Baňková masáž - záda 50 550  
Lávové kameny - záda 30 500 teplá procedura
Lávové kameny 50 900 teplá procedura
Relaxační masáž s výběrem masážního oleje 60 900  
Levandulovo-kokosový peeling 40  440  

 

Stručná informace o některých masážích

Baňkování (vakuterapie) s klasickou masáží

Velmi uznávaná starověká čínská metoda, známá již přes 3000 let. Baňky se přikládají na určená místa nebo se používají k masáži. Tato technika je jedna z nejúčinnějších na problémy pohybového aparátu. Mezi hlavní účinky patří odstranění bolestí zad, podporu funkce vnitřních orgánů a lymfatického systému, zlepšení funkce dýchacího ústrojí a protizánětlivé procesy. 

Masáž lávovými kameny

Cílem je absolutní uvolnění s následnou relaxací. Kameny se nahřívají ve vodní lázni na 49 - 52 °C a potom se pokládají na tělo. Nahřáté lávové kameny akumulují teplo, které předávají Vašemu organismu. Dochází k odstranění blokací, rozproudění energie a odstranění stresu. Masáž lávovými kameny přináší užitek jak krevnímu oběhu, tak i činnosti lymfatického systému.

Relaxační masáž s výběrem masážního oleje

Masáž má účinky relaxační i posilující, stimuluje krevní oběh, uvolňuje svalové napětí, odstraní stres a zlepšuje spánek. Při masáži se používají speciální éterické oleje a vonné esence, které dále prohlubují její účinnost. Jedná se o příjemnou uvolňující a regenerační masáž.

Levandulovo-kokosový peeling

Levandulovo-kokosový peeling celého těla je voňavý a velmi blahodárný pro Vaši pokožku. Zbaví ji nečistot a tenké vrsty odumřelých buněk, zároveň pokožku ošetří, hydratuje, krásně uvolní a prozáří. Po peelingu následuje osprchování a nanesení Levandulového tělového mléka s oslím mlékem české kosmetiky Manon.

Rezervace wellness procedur je možná pouze po předchozím objednání alespoň 14 dní předem. Při pobytu na zámku, prosíme o rezervaci wellness procedur zároveň s rezervací pokoje. Kapacita masérny je omezená. Pokud se rozhodnete až na místě, nemůžeme Vám zaručit, že budeme mít ještě volné termíny.

Neubytování hosté platí objednané wellness procedury vždy předem na základě vystavené faktury v plné výši.

Při zrušení nebo nedostavení se na objednané procedury v den výkonu, bude účtován storno poplatek v plné výši ceny procedury.

MASÁŽE NEPROVÁDÍME u klientů s onkologickými problémy, při chorobách srdce, osteoporóze, horečnatých a zánětlivých onemocnění, při opilosti nebo požití jiných psychotropních látek, kožních hnisavých a infekčních onemocněních, u křečových žil, trombóze, u těhotných žen, dětí do 12 let a bezprostředně po jídle.