Masáže

 
  Doba v minutách Cena v Kč Poznámka
Klasická masáž - záda a šíje 30 350  
Klasická masáž - nohy 40 380  
Klasická masáž  60 850  
Baňková masáž - záda 50 550  
Lávové kameny - záda 30 450 teplá procedura
Lávové kameny 60 880 teplá procedura
Relaxační masáž s výběrem masážního oleje 60 880  
Masáž olejem z rozehřáté vonné svíčky 60 880  
 Levandulovo-kokosový peeling 40  350   

 

Stručná informace o některých masážích

Baňkování (vakuterapie) s klasickou masáží

Velmi uznávaná starověká čínská metoda, známá již přes 3000 let. Baňky se přikládají na určená místa nebo se používají k masáži. Tato technika je jedna z nejúčinnějších na problémy pohybového aparátu. Mezi hlavní účinky patří odstranění bolestí zad, podporu funkce vnitřních orgánů a lymfatického systému, zlepšení funkce dýchacího ústrojí a protizánětlivé procesy. 

Masáž lávovými kameny

Cílem je absolutní uvolnění s následnou relaxací. Kameny se nahřívají ve vodní lázni na 55 °C a potom se pokládají na tělo. Nahřáté lávové kameny akumulují teplo, které předávají Vašemu organismu. Dochází k odstranění blokací, rozproudění energie a odstranění stresu. Masáž lávovými kameny přináší užitek jak krevnímu oběhu, tak i činnosti lymfatického systému.

Relaxační masáž s výběrem masážního oleje

Masáž má účinky relaxační i posilující, stimuluje krevní oběh, uvolňuje svalové napětí, odstraní stres a zlepšuje spánek. Při masáži se používají speciální éterické oleje a vonné esence, které dále prohlubují její účinnost. Jedná se o příjemnou uvolňující a regenerační masáž.

Masáž olejem z rozehřáté vonné svíčky

Jedná se o relaxační masáž rozehřátým olejem z přírodní masážní svíčky. Masáž má rovněž i aromaterapeutické účinky díky obsaženým esenciálním olejům, navozuje pocit uvolnění a pohody. Po masáži zůstává pokožka jemná, vyživená, hedvábná.

Levandulovo-kokosový peeling

Levandulovo-kokosový peeling celého těla je voňavý a velmi blahodárný pro Vaši pokožku. Zbaví ji nečistot a tenké vrsty odumřelých buněk, zároveň pokožku ošetří, hydratuje, krásně uvolní a prozáří. Po peelingu následuje osprchování a nanesení Levandulového tělového mléka s oslím mlékem české kosmetiky Manon.

Rezervace wellness procedur je možná pouze po předchozím objednání alespoň 14 dní předem. Při pobytu na zámku, prosíme o rezervaci wellness procedur zároveň s rezervací pokoje. Kapacita masérny je omezená. Pokud se rozhodnete až na místě, nemůžeme Vám zaručit, že budeme mít ještě volné termíny.

Při zrušení nebo nedostavení se na objednané procedury v den výkonu, bude účtován storno poplatek v plné výši ceny procedury.

MASÁŽE NEPROVÁDÍME u klientů s onkologickými problémy, při chorobách srdce, osteoporóze, horečnatých a zánětlivých onemocnění, při opilosti nebo požití jiných psychotropních látek, kožních hnisavých a infekčních onemocněních, u křečových žil, trombóze, u těhotných žen, dětí do 12 let a bezprostředně po jídle.